shape

Öğrenci Paketi

Cebindeki Kumbaran;

İçeriği;

Paket sahibi,Tez Asistansın Anlaşma sağladığı tüm kurum ve işyerlerinde (cafe, taksi, medikal, kırtasiye, dersane vb.)1 Yıl boyunca indirimden faydalanır.
Tez asistans çeşitli gezi, turlar düzenleyecek ve paket sahibi indirimden faydalanacak.

Nasıl Alınır?

1.yol
www.tezyolyardim.com web sitesinde öğrenci siparişi alanında bilgilerini doldurup kredi kartı ile anında satın alıp telefonuna indirebilir.

2.yol
08502410136 telefon numarasını arayarak sipariş oluşturulabilir.

3.yol
Bulunulan ildeki Ofis ziyaret edilerek, nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçeklestirip satın alınabilir.

Anlaşmalı işyerlerinde indirim nasıl kullanılır?

Satın almış olduğunuz paket telefonunuza indirilmiş olacak, kasada ödeme yaparken telefondaki formu kasiyere göstermeniz yeterli. Formda yüzünüzün net göründüğü resim olması zorunlu.

Kaç defa geçerli?

Bir yıl boyunca tüm alışverişinizde geçerlidir.

Yılda ne kadar kârımız olacak?

Yapılan araştırma sonucu ayda 10 defa çarşıya çıkan bir öğrencinin aylık minimum 100 tl olmak uzere yılda 1200 tl kar elde ettiği ve taksi, medikal gibi çok fazla kâr elde edeceği hizmetler hariç tutularak hesaplanmıştır.

En çok çarşıya çıkan öğrenci ise ayda 300 tl olmak üzere yılda 9000 tl karlı çıkmaktadır. Yine Taksi ve medikal gibi büyük kâr elde edeceği hizmetler hariç.

Anlayacağınız bu paket ile burs,kredi alanların parasının yarısı cebinde kaliyor. Burs almayana ise burs gibi gelecek bir yöntem

Paketi şimdi alsak, sonradan dahil edilen işyerlerdeki indirimden faydalanabilir miyiz? Ek ücret ödeyecek miyiz?

Evet faydalanabilirsiniz. Yeni eklenen iş yerleri indirim oranları ile birlikte size mesaj olarak bildirilecektir. Bunun için ek bir ücret ödemeyeceksiniz.

Değerli öğrenciler. Günlük alısveriş yapacağınız her yerden indiriminizi kullanarak günde cebinizde kalan miktar ile yurta veya evde arkadaşlarınızla toplanıp ziyafet çekebilir veya paranızı biriktirebilirsiniz. Merak ettiginiz tüm sorular için bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

1 YILLIK SADECE 55 ₺